Sadi Fındıklı Yapılan Tesisleri İnceledi

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, yapımı devam eden Tecde ve Yakınca Spor Salonu'nda inceleme yaptı.

Sadi Fındıklı Yapılan Tesisleri İnceledi Malatya Spor

Tesisler Şube Müdürü Ahmet Yücel ve Gençlik Merkezi Müdürü Murat Kılınç ile birlikte tesislerde inceleme yapan Fındıklı, inceleme gezisinin ardından yaptığı açıklamada, “2012-2013 yıllarında inşasına başladığımız bu tesislerimiz 2014 yılında hizmete açılacaktır.

Malatya spor camiasının özelikle salon sporlarında çok önemli bir açığı olan spor salonu ihtiyacı böylece bir nebze hafifletilecektir. Tecde Mahallesine yapmış olduğumuz Spor Salonu hemen yanı başında bulunan Nihat Tecdelioğlu Orta Okulu ve Tecde Anadolu Lisesinin öğrencileri başta olmak üzere Tecde’de bulunan diğer öğrenci ve sivil vatandaşlarımız için oldukça önem arz etmektedir.

Yakınca Spor Salonu ise Malatya’nın toplu konut alanlarından birinde inşa edildiğinden hem şuan ki nüfusa hem de önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde yeni yerleşecek nüfusa hizmet edeceğinden bir başka önemli spor salonumuzdur. Bu salonların yanına ilerleyen yıllar içerinde açık tenis kortları ve diğer spor alanları da eklenerek birer kompleks haline getirilecektir. Bu yapılaşma tamamlandığında daha fazla çocuk ve gencimize spor yaptırıp öncelikle onların nihai olarak da geleceğin milli sporcularını yetiştirmeyi planlamaktayız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 431
Bu Ay : 4797
Toplam : 4797

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom