Şahin'den İzzetiye Mahallesine Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Bir tek kalemi servise koyduktan sonra gereken tepki ve reaksiyonu aldılar. Arkasını getiremediler.

Şahin'den İzzetiye Mahallesine Ziyaret Malatya Haber

Bu bataklıkta kendilerinin de boğulacağı aşikardır” dedi.

Beraberinde, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı ve parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Malatya Merkez İzzetiye Mahalle Muhtarlığı’nı ziyaret edip, sorunları dinleyen AK Parti Malatya Milletvekili Şahin, Muhtar Aleaddin Aktaş’tan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddiası operasyonları sonrasında yaşananlara temas ederek, “Oynanan entrikalara karşı vatandaşımız seçimde gereğini yapacağını ümit ediyoruz. Demokratik, sosyal ve hukuk devleti olarak iddia edilen Türkiye, AK Parti iktidarlarıyla sosyal devlet olma gereğinin ne kadar yerine getirildiğini bizzat yaşayarak gördü. Bir tek kalemi servise koyduktan sonra gereken tepki ve reaksiyonu aldılar. Arkasını getiremediler. Bu bataklıkta kendilerinin de boğulacağı aşikardır. İnsanlarımızın hassasiyetinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

AK Parti iktidarlarıyla birlikte seçimlerle oy kullanma oranlarının da artığını söyleyen Şahin, “7 seçim geride kaldı ve 8. seçim de 30 Mart 2014’de yapılacak. Oy kullanmayan insanlarımızın 30 Mart 2014’de yapılacak seçimde oylarını kullanacaklarına inanıyoruz” dedi.

İzzetiye Mahalle Muhtarı Aleaddin Aktaş da mahallenin sorun ve taleplerini iletirken, “Taziye evi ve muhtar evi istiyoruz. Mahallemizin eski mahalle olması nedeniyle kerpiç yapıların yıkılmasını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.
Milletvekili Şahin, merkezde arsa bulunmaması nedeniyle taziye evlerine artık sıcak bakılmadığını, taziye çadırlarının bu ihtiyacı karşıladığını söyledi.

Mahalle halkından Yaşar Soyer Ünal ise Milletvekili Şahin’in gayretli çalışmalarını izlediklerini ifade ederek, AK Parti iktidarı üzerinde oynanmak isteyen oyunlara gelinmemesi gerektiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 571
Bu Ay : 5461
Toplam : 5461

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom