Porgalı, TSD'yi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı olan Hulisi Porgalı, “Projelerimiz içerisinde engelli vatandaşlarımızı unutmadık” dedi.

Porgalı, TSD'yi Ziyaret Etti Malatya Haber

30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı, seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.
Seçim bildirgesinde engellileri unutmadıklarını belirten Porgalı, “Sözde değil özde hizmet için varız, engelli vatandaşlarımızı destekleyecek, çözümler üretecek, engelsiz yaşam sürebilmek için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyoruz” dedi.

30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin genel seçimlerden farklı olduğunu belirten Porgalı, “Belediyecilik hizmetlerini sunabilmek adına mahalle mahalle, köy köy gezilip eksiklikler tespit edilecek projeler hazırlanacak. Bu projeler içerisinde engelli vatandaşlarımızı unutmadık” diye konuştu.

TSO Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun ise, “Sayın Porgalı’nın anlamlı ziyareti için teşekkür ediyorum. Bu seçimlerde hak edenin kazanmasını istiyoruz. Engelli vatandaşlar olarak kendi penceremizden bakıyoruz, engellilere çözüm üretecek kişilerin gelmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 103
Bu Ay : 726
Toplam : 726

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom