Sayın ve Erdim'den Belediye'ye Veda Ziyareti

Yargıtay üyeliğine seçilen Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın ile Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a veda ziyaretinde bulundu.

Sayın ve Erdim'den Belediye'ye Veda Ziyareti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın, “Sayın Başkanıma ve tüm Malatya halkına, Malatya’da çalıştığımız süre içerisinde bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Her zaman gönlümüz Malatya’dan yana olacak. Tüm Malatya halkına selam ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim de yaklaşık 12 yıldır Malatya’da görev yaptığını kaydederek, “Sayın Başsavcım ile birlikte Yüksek Yargıtay’a seçilmemiz nedeniyle görevimizden ayrılacağız. Bu nedenle Sayın Belediye Başkanımıza veda ziyaretine geldik. Kendisine bize gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Malatya ile ilgimizi kesmiyoruz. Ben ve Başsavcım buraya yerleşeceğiz. Biz artık bundan sonra Malatyalıyız” diye konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Başsavcı Sayın ve Mahkeme Başkanı Erdim’e Malatya’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Değerli Başsavcımız ve Mahkeme Başkanımız, Malatya’da uzun yıllar hizmet yaptılar. Malatyalılar adına kendilerine teşekkür ediyorum. Ama çok güzel bir göreve gittiler. İnşallah almış oldukları yeni görevin sorumluluğunda yine ülkemize hizmet etme adına çok önemli başarılara imza atacaklar. Bu vesileyle bu yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Orada da güzel hizmetler yapacaklarına inanıyorum. Bugüne kadar yapmış oldukları hizmetten, çalışmadan dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Artık sizleri birer hemşeri olarak kabul ediyoruz. Dolayısıyla inşallah Malatya’yı unutmazsınız. Malatya’ya sık sık gelmenizi bekliyoruz.”

Ayrıca, Başkan Çakır, Başsavcı Sayın ve Mahkeme Başkanı Erdim’e kristal kayısı ile kayısı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 806
Bu Ay : 7603
Toplam : 7603

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom