Sessiz Adımlar 2. Olarak Tamamladı

Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’nda ikinci oldu.

Sessiz Adımlar 2. Olarak Tamamladı Malatya Spor

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, Eskişehir Valiliği ve Eskişehir 2013 Türk Dünyası Başkent Ajansı tarafından Eskişehir’de düzenlenen Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonasına katılan Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, şampiyonada ikinciliği elde etti. 46 kulüpten 148 özel sporcunun yarıştığı Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’nda Baki Yıldırım ve Ziya Dinçer ile yarışan Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, yılın son şampiyonasında B Grubu’nda 169 puanla Türkiye ikincisi oldu.

Eskişehir Cosmic Bowling Salonu’nda 27-28 Aralık tarihlerinde düzenlenen şampiyonayla ilgili bir değerlendirmede bulunan Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Karaca, “Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunu tarafından düzenlenen Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’nda B Grubu’nda Türkiye ikincisi olduk” dedi.

İki sporcuyla katıldıkları Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’nda 169 puan aldıklarını kaydeden Karaca, “Kulüp olarak bu yıl özel sporcular için düzenlenen Türkiye şampiyonalarında iyi bir grafik ortaya koyduk. Amacımız gelecek yıllarda şampiyonalara daha çok sporcu götürmek ve şampiyonalarda daha büyük başarılar elde etmek istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 805
Bu Ay : 5171
Toplam : 5171

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom