Ağbaba, Yeniyıl Mesajı Verdi

Veli Ağbaba, hem Türkiye’nin hem de Malatya’nın 2013 yılını kayıplarla kapattığını iddia ederek, “2014 yılının yolsuzlukların, haksızlıkların sona erdiği, insan hakları ihlallerinin yaşanmadığı, açlık ve yoksulluğun konuşulmadığı bir Türkiye olması özlemiyle” dedi.

Ağbaba, Yeniyıl Mesajı Verdi Malatya Siyaset

Ağbaba, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
“İnsan hak ve özgürlükleri anlamında büyük kayıpların yaşandığı bir yılı daha geride bıraktık. Sokaklar hak arayan işçileri, memurları, öğrencileri, avukatları, doktorları, tutuklu yakınlarını konuk etti. Cezaevleri tüm zamanların en çok doluluk oranlarına ulaştı. 6 gencimizi ve bir komiserimizi kaybettik ancak gezi direnişi ile yaşamın her alanına müdahale eden iktidara ‘artık yeter’ diyen on binlerin mücadelesine tanık olduk.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonu ile iktidarın adaletli ve kalkınmacı yüzünün tüm kitleler tarafından daha net görüldü. Her gün binlerce çocuğun yataklarına aç girdiği bir ülkede, binlerce doları ayakkabı kutularına koyanlar, hala komplo teorileri üretip, kendilerini olayın dışında tutmaya çalışmaktadır. 11 yıldır iktidar olup hala mazlum olduklarını iddia edenlere halkımız 2014 de en güzel cevabı verecektir.

Esnafı, üreticisi, öğrencisi, işsizi dertlerle boğuşan Malatya, artık kaybetmek değil kazanmak istiyor. Sadece yasayla değil, gerçekte büyümek, gelişmek istiyor.

2014 yılının yolsuzlukların, haksızlıkların sona erdiği, insan hakları ihlallerinin yaşanmadığı, açlık ve yoksulluğun konuşulmadığı bir Türkiye olması özlemiyle tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, saygılar sunuyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 259
Bu Ay : 4660
Toplam : 4660

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom