Genç Fenerbahçeliler Derneği'nden Ziyaret

Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği, Gençlik Merkezi’nin katkılarıyla MİAD Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar için eğlence düzenledi.

Genç Fenerbahçeliler Derneği'nden Ziyaret Malatya Haber

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında MİAD Sevgi Evlerine bir ziyaret gerçekleştiren Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği, burada kalan çocuklara çeşitli hediyeler vererek, eğlence düzenledi.

Malatya Gençlik Merkezi’nin katkılarıyla düzenlenen eğlence programı, renkli görüntülere sahne oldu. Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği yöneticileri ve dernek üyeleri, MİAD Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar ile eğlenceli vakit geçirdi.
Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Tekin Alptekin, “MİAD Sevgi Evleri’nde kalan kardeşlerimizle bir araya gelmek ve onlarla eğlenceli vakit geçirmek adına bu organizasyonu düzenledik” dedi.

Alptekin, Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği olarak sosyal sorumluluk bilinciyle MİAD Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret ettiklerini belirterek, “Bu programa katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu organizasyonu düzenlememize katkı sağlayan ve sponsor olan firmalara da şükranlarımı sunuyorum. Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz.

Bu kapsamda da MİAD Sevgi Evleri’nde kalan kardeşlerimizle bir araya geldik. Biz burada kalan çocuklarımızı eğlendirmek ve onlarla bir araya gelmek için bu organizasyonu düzenledik. Bundan sonrada bu tür etkinlikleri artırarak sürdüreceğiz” diye konuştu.

Güzel bir organizasyonuna imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Alptekin, “Malatya Genç Fenerbahçeliler Derneği olarak etkinliklerimize start verdik. İnşallah bundan sonrada bunun gibi güzel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 835
Bu Ay : 2364
Toplam : 2364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom