Ziraat Mühendisleri Odası Kongresi

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şubesi’nin kongresi yapılırken, Pazar günü yapılacak başkanlık seçiminde iki adayın yarışacağı belirtildi.

Ziraat Mühendisleri Odası Kongresi Malatya Haber

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şubesi binasında yapılan kongrede 2001-2013 yılları arasındaki çalışmalar hakkında bilgi veren Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek, torba yasasının mesleklerine verdiği zararı da dile getirdi. Oda faaliyetleri hakkında bilgi veren Çiçek, “2 Ağustos 2013 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 6495 sayılı torba yasasında yapılan düzenleme ile üyelerimiz üzerinde özlük haklarının korunması görevini pasifleştirme yanında hak kayıpları da yaşanmıştır” dedi.

Zirai ilaç bayilerinin pazar günleri tatil uygulaması için anket çalışması sonucunda büyük çoğunluğun pazar günü tatil yapma talepleri doğrultusunda 3 Kasım 2013 tarihinden itibaren uygulamanın başlatıldığını dile getiren Fevzi Çiçek, kurum ve kuruluşlar ile koordineli olarak çalışmaları sürdürdüklerini vurguladı.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek, kendisinin 5 dönem, 10 yıldır başkanlık görevi yaptığını ifade edip, tekrar aday olacağını söyledi.

29 Aralık Pazar günü oda binasında gerçekleştirilecek olan seçimde şu anki başkan Fevzi Çiçek ile Ahmet Turan Aydoğan’ın yarışacakları kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 64
Bu Ay : 3508
Toplam : 3508

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom