Erdoğan'a Muhteşem Karşılama

Sakarya'daki açılışlardan sonra akşam saatlerinde İstanbul'a gelen Başbakan Erdoğan'ı karşılamak isteyen partililer Atatürk Havalimanı'na akın etti.

Erdoğan'a Muhteşem Karşılama Türkiye-Dünya

Akşam saatlerinde Sakarya'dan Atatürk Havalimanı'na gelecek olan Erdoğan'ı karşılamak isteyen partililer Erdoğan lehine sloganlar atarak beklemeye devam ediyorlar.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı İstanbul'a gelişinde karşılamak üzere Atatürk Havalimanı VIP Kapısı önünde toplanan yaklaşık bin kişilik grup slogan atarak beklemeye başladı. Karşılama için gelen partililerin bazılarının kefen giydikleri görüldü.

BAŞBAKAN ERDOĞAN, MEŞALE VE CEP TELEFONLARININ IŞIKLARIYLA KARŞILANDI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da kalabalık bir grup tarafından karşılandı. Vatandaşlar Erdoğan’ı cep telefonlarının ışıklarını açarak ve meşaleler yakarak karşıladı.

"ANA" uçağıyla İstanbul’a gelen Başbakan Erdoğan’ı Atatürk Havalimanı apronunda İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile birlikte çok sayıda partili karşıladı. Eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte alana gelen Başbakan Erdoğan, uçaktan inişi sırasında kendisine sevgi gösterisinde bulunan partililere el salladı. Daha sonra Erdoğan, korumaların yardımıyla VİP salonuna giriş yaptı. Ardından Erdoğan, aşırı yoğunluk dolayısıyla binmekte güçlük çektiği seçim otobüsüne korumalarının yardımıyla binebildi.

Atatürk Havalimanı’nda bekleyen binlerce vatandaş, Başbakan Erdoğan’ı cep telefonlarının ışıklarını açarak ve meşaleler yakarak karşıladı. Erdoğan bu sevgi gösterilerinin ardından halkı selamladı ve hitap etmek üzere seçim otobüsünün üstüne çıktı.

Öte yandan, Başbakan Erdoğan’ı gelişi sırasında havalimanında bulunan turistler de meraklı gözlerle izledi. Bazı turistlerin bu anı cep telefonlarıyla görüntülemeye çalıştıkları gözlendi.

VATANDAŞLAR BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN EVİNİN ÖNÜNDE TOPLANMAYA BAŞLADI

İstanbul’a gelen ve şuan da Atatürk Havalimanı’ndan halka hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Üsküdar Kısıklı’da bulunan evinin önünde hareketlilik yaşanıyor.

Çok sayıda vatandaş, birkaç saat içerisinde evine gelmesi beklenen Başbakan Erdoğan’ı karşılamak üzere Kısıklı’da bulunan evinin önünde geldi. Polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri aldığı konutun çevresindeki kalabalık her geçen dakika artıyor.

Erdoğan’ın birkaç saat içerisinde evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı’da olması bekleniyor.

ALANA SIĞMAYAN KALABALIK, BAŞBAKAN’I DEV EKRANDAN İZLEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamak üzere gelen ancak aşırı kalabalıktan dolayı miting alanına giremeyen vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ı konuşmasını kurulan özel dev ekrandan izledi.

Atatürk Havalimanı’na Başbakan Erdoğan’ı karşılamak üzere gelen binlerce vatandaş, aşırı katılım dolayısıyla havalimanında bulunan miting alanına giremedi. Bunun üzerine vatandaşlar, miting alanına yakın bir noktaya kurulan dev ekrandan Başbakan Erdoğan’ın konuşmasını büyük bir coşkuyla izledi. Başbakan Erdoğan lehine sık sık sloganlar atarak destek veren binlerce vatandaş, Başbakan’a destek olduklarını ve bu süreçte yalnız bırakmayacaklarını ifade ettiler.

Öte yandan, Atatürk Havalimanı girişinde oluşan trafik nedeniyle bazı vatandaşların otomobillerini yol ortasında park edip yürüyerek miting alanına ulaşmaya çalıştıkları gözlendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 95
Bu Ay : 4524
Toplam : 4524

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom