Münir Erkan İle Uzun Süredir Görüşüyor

Saadet Partisi Malatya İl Genel Meclisi Üyesi Osman Cemal Marasalı, Ahmet Münir Erkal’in ekibiyle birlikte hazır olduğunu, 30 Mart’ta ekipleriyle birlikte geleceklerini söyledi.

Münir Erkan İle Uzun Süredir Görüşüyor Malatya Siyaset

Yerel seçim sürecini de değerlendirmek için Radyo Huzur’un ‘Huzurlu Sabahlar’ programında Mehmet Zeyrek’in sorularını cevaplayan Marasalı, yerel seçim sürecinde Malatya ile ilgili çalışmalardan da bahsetti. Marasalı, Malatya eski belediye başkanı ve eski milletvekili Ahmet Münir Erkal ile ilgili öne sürülen ‘Ahmet Çakır’ın adaylığı netleştikten sonra adaylığını koyacak’ şeklindeki iddialara da cevap verdi.

SP’den Malatya büyükşehir belediye başkan adayı olması beklenen Münir Erkal ile çok önceden görüşmelerin yapıldığına işaret eden Marasalı, şunları kaydetti:

“Yerel seçimlerin öne alınması konuşulurken biz kendisine gitmiştik. Ta o tarihlerde biz anlaşmıştık. Çünkü kendisi de Malatya’nın iyi yönetilmediğinin farkında. Asıl önemlisi Malatya Büyükşehir oluyor. Büyükşehir’in başlangıcını nasıl yaparsanız, öyle gidersiniz noktasında. Kendisi zaten siyasetten çekilmiş bir insan. Malatya ciddi bir başkanla kuruluşunu yaparsa inşallah bundan sonra da öyle gider. Bundan dolayı hassas davrandık. Kendisine gittik, kendisi de sağ olsun bizi kırmadı.”

Münir Erkal’in ekibinin hazır olduğunu da belirten Marasalı, “Ekip konusunda bir sıkıntımız olmadığını bir kez daha ifade etmek istiyorum. Özellikle genel sekreterlik konusunda bir sıkıntımız yok. Kendini yetiştirmiş, bu konuda uzman olan, büyükşehir konusunda tecrübesi olan bir ağabeyimizi genel sekreterliğe getireceğiz. Malatya kendisini seviyor. Dolayısıyla onunda Münir Erkal ile sırt sırta vermesiyle Malatya’yı çok güzel günler bekliyor inşallah” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 773
Bu Ay : 1291
Toplam : 1291

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom