Liseler Arası Masa Tenisi Şampiyonası

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseler Arası Masa Tenisi Şampiyonası, gençler kategorisinde 18 okulun katılımıyla yapıldı.

Liseler Arası Masa Tenisi Şampiyonası Malatya Spor

Dr. Hayrunnisa Batu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Masa Tenisi Takımı, ‘genç kızlar’ kategorisinde Malatya şampiyonu oldu. Ayşegül Aktaş, Tuğçe Polat ve Gülbani Ula’dan oluşan okul takımı, final maçında Doğanşehir Anadolu Lisesi takımını yenerek Malatya birincisi oldu.

Amacının bölge yarışmalarında Malatya ilini en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirten Ayşegül Aktaş, okullarına ilk kupasını kazandıklarından dolayı çok mutlu olduklarını ve asıl hedeflerinin Türkiye Şampiyonası olduğunu söyledi.
Aktaş, ‘genç kızlar’ kategorisinde Türkiye derecesi yapmak istediklerini ve bunun için de aralıksız çalıştıklarını, çalışmalarının karşılığını alacaklarına inançlarının tam olduğunu belirtti.

Dr. Hayrunnisa Batu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Nuray İlhan ise başarıların sürekli olması için düzenli yapılan antrenmanlar olduğunu ifade etti.

Okul Müdürü Necati Işık, “18 okulun katılımıyla gerçekleşen Genç Kızlar Masa Tenisi Turnuvası’nda Malatya birincisi olan öğrencilerimiz önemli bir başarıya imza attı” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 955
Bu Ay : 1578
Toplam : 1578

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom