Spor Toto 2. Lig

“Sayın Özcan Kızıltan’ın durum değerlendirmesi sonucu takımımıza yararlı olabilme ihtimalinin kalmadığı yönündeki beyanı üzerine kendisiyle yollarımızı ayırdık”

Spor Toto 2. Lig Malatya Spor

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor’un Kulüp Basın Sözcüsü Enes Perçin, yönetim olarak gelinen süreçle ilgili bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını ifade ederek, “Sayın Özcan Kızıltan’ın durum değerlendirmesi sonucu takımımıza yararlı olabilme ihtimalinin kalmadığı yönündeki beyanı üzerine kendisiyle yollarımızı ayırdık” dedi.

Yeni Malatyaspor’da teknik direktör Özcan Kızıltan’ın görevine son verilmesiyle ilgili açıklamada bulunan Perçin, “Kulübümüzün ilk yarı bitimi ile birlikte geldiğimiz seviyenin kritiğini yönetim olarak istişare ettik. Teknik direktör Sayın Özcan Kızıltan'ın durum değerlendirmesi sonucu Yeni Malatyasporumuza yararlı olabilme ihtimalinin kalmadığı yönündeki beyanı üzerine karşılıklı olarak alınan mutabakat sonucu yollarımız ayrılmış bulunmaktadır” diye konuştu.

Perçin, teknik direktör arayışlarına başladıklarını kaydederek, şunları söyledi: “Sayın Özcan Kızıltan'a Yeni Malatyasporumuza ve Malatya futboluna sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında kendisine başarılar diliyoruz. Bundan sonraki süreçte hızlı bir şekilde yeni teknik direktör arayışına başlayacağız. Ayrıca takımda gidecek futbolcuların belirlenmesi ve alınması gerekli futbolcuların tespiti ile ilgili çalışmalarımızda başlamıştır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 73
Bu Ay : 1655
Toplam : 1655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom