Kış Bowling Ligi Başladı

Malatya Kış Bowling Ligi kura çekiminin ardından başladı.

Kış Bowling Ligi Başladı Malatya Haber

Bocce-Bowling-Dart Malatya İl Temsilciliği ile Bowling Adası tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Malatya Kış Bowling Ligi başladı.

Bowling Adası’nda gerçekleştirilen lig müsabakalarında, farklı illerden gelen 15 sporcu kendi kategorilerinde bir üst lige çıkabilmek için 9 hafta ter dökecek.

Bowling Adası İşletme Müdürü Nurullah Yıldırım, ligde 15 sporcunun yer aldığını kaydederek, “Türkiye genelinde oynanan Bowling Kış Ligini, Malatya’da da başlattık. Ligimiz 9 hafta sürecek. Sporcular kendi kategorilerinde bir üst lige çıkmak için mücadele edecekler” dedi.

Bocce-Bowling-Dart Malatya İl Temsilcisi Mürsel Kurt ise, Kış Ligi’nin Malatya’da dahil olmak üzere 9 ilde düzenlendiğini söyledi.

Kurt, Malatyalıların Bowling sporuna daha fazla ilgi göstermesini beklediklerini kaydederek, “Malatya’da 3 sezondur Bahar ve Kış Bowling Ligi yapılıyor. İzler gerek il temsilciliği gerekse de, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu tür etkinliklerin yapılmasından son derece memnunuz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 382
Bu Ay : 2585
Toplam : 2585

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom