RİSKADER'in Tiyatro ve Konserine İlgi

Risk Altındaki Çocukları Kültür ve Sanatla Geliştirme Derneği (RİSKADER) tarafından gerçekleştirilen konser ve tiyatro etkinliği beğenilerek takip edildi.

RİSKADER'in Tiyatro ve Konserine İlgi Malatya Kültür-Sanat

RİSKADER Başkanı Tuğba Erşan Bayhan, “Sosyal destek Projesi (SODES) kapsamında yürütmüş olduğumuz ‘Kültür ve Sanat Merkezi’ projemizin ne kadar verimli geçtiğini anlatan konser ve tiyatro etkinliğimiz seyirciler tarafından çok beğenildi. Ömer Konakçı’nın yönetimindeki ‘Komedi Tükanı’ adlı doğaçlama tuluat oyun seyircileri kahkahaya boğdu. Koro şefliğini Hüseyin Göçer’in yönettiği Malatya Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosu ve RİSKADER Derneği öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan ekip unutulmaz bir gece yaşattı.

Söyledikleri şarkı ve türküler salondaki davetlilerin beğenisini kazandı. Konserin sunuculuğunu Gamze Şeker yaptı. Türk musikisinin unutulmayan eserlerinin seslendirildiği konsere, Kültür ve Turizm Müdürü Derviş Özbay, İl Dernekler Müdürü Raşit Özmen ve eşi, Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü yetkilileri, çeşitli sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcileri ve çok sayıda musiki sever katıldı” dedi.

Program sonunda Koro Şefi Hüseyin Göçer’e Kültür Müdürü Derviş Özbay tarafından çiçek takdim edildi. Ayrıca proje kapsamında okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere sertifikalarını İl Dernekler Müdürü Raşit Özmen ve diğer ilgili ve yetkililer takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 194
Bu Ay : 1762
Toplam : 1762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom