Özel Sporcular Bowling Şampiyonası

Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor.

Özel Sporcular Bowling Şampiyonası Malatya Spor

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 27-28 Aralık tarihlerinde Eskişehir’de yapılacak olan Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, şampiyona hazırlıklarına devam etti.

Malatya Park içerisinde bulunan Bowling Adası’nda çalışmalarını sürdüren Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü, Çarşamba günü şampiyonaya katılmak üzere Eskişehir’e gidecek.

Hazırlıklarla ilgili bilgi veren Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Antrenörü Mürsel Kurt, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini kaydederek, turnuvadan dereceyle dönmek istediklerini söyledi.

Kurt, şampiyonaya iki sporcuyla katılacaklarını belirterek, “Malatya Özel Uygulama Eğitim Merkezine bağlı olan Sessiz Adımlar Spor Kulübü olarak 27-28 Aralık tarihlerinde Eskişehir’de yapılacak olan Özel Sporcular Bowling Türkiye Şampiyonası’na katılacağız. İki aydır çalışmalarımız devam ediyor. Kulüp olarak şampiyonaya sporcularımız Baki Yıldırım ile Ziya Dinçer ile katılacağız” dedi.

Şampiyonada iddialı olduklarını kaydeden Kurt, “Kulüp olarak 11 branşta şampiyonalara katıldık. Bowling, özel sporculara biraz ağır bir spor dalı olarak görülebilir ama hiçte öyle değil. Sporcularımız çalıştıkça başarılı oluyorlar. Sporcularımızda bu sporu çok sevdi. Ben bu anlamda şampiyonadan iyi bir dereceyle döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 154
Bu Ay : 2638
Toplam : 2638

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom