7. talihli genç işadamı...

Malatya Belediyesi Esenlik Marketleri'nin eşya piyangosu çekilişinde otomobil talihlisi, genç iş adamı Murat Gündüz oldu.

7. talihli genç işadamı... Malatya Haber

Malatya Belediyesi'ne bağlı Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited şirketi'ne bağlı Esenlik Marketleri'nin 7'nci eşya piyangosunda, bir otomobil ve 11 farklı hediyenin talihlileri belirlendi. Büyük ödül olan otomobil bu defa 27 yaşında, evli, genç bir işadamı Murat Gündüz'e çıktı. Esenlik Süpermarket ikinci şubesi yanında gerçekleştirilen 7'nci çekilişte, araç talihlisine müjdeyi telefonla Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu verdi.
12 günde, 12 farklı hediye, toplamda 144 hediye piyango çekilişinin 7'ncisi büyük bir katılımla gerçekleştirilirken çekiliş, toplam 36 bin 850 bilet arasında gerçekleştirildi. 4 bin 199 adet bilet, alışveriş yapıldığı halde kutuya atılmadığı için çekilişe dahil edilmediği bildirildi.
Programın ilerleyen kısmında kendisine ulaşılan araç talihlisi çekiliş alanına gelerek, sevincini alanda bulunan katılımcılarla paylaştı. Murat Gündüz, çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Talihli Murat Gündüz'e Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat tarafından sembolik olarak otomobilin anahtarı teslim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 491
Bu Ay : 3035
Toplam : 3035

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom