Yurdun Düzenlediği Turnuva Sona Erdi

Malatya Battalgazi Öğrenci Yurdu tarafından düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.

Yurdun Düzenlediği Turnuva Sona Erdi Malatya Spor

Battalgazi Öğrenci Yurdu tarafından geleneksel hale getirilen bölümler arası futbol turnuvası 4 Kasım-20 Aralık tarihleri arasında yapıldı. 32 takımın yer aldığı turnuvada 320 öğrenci ter döktü.

Turnuvanın finalinde Eğitim Fakültesi Futbol Takımı ile Sosyal Bilgiler Fakültesi Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Final müsabakasını 5-2 kazanan Eğitim Fakültesi Futbol Takımı turnuvanın birincisi oldu. Sosyal Bilgiler Fakültesi Futbol Takımı ise turnuvada ikinciliği elde etti.

Turnuvanın final müsabakası sonrasında kupa ve ödül töreni düzenlendi. Turnuvanın birincisi Eğitim Fakültesi Futbol Takımı ile ikinci olan Sosyal Bilgiler Fakültesi Futbol Takımı’na kupa ve katılım belgeleri verildi. Ayrıca turnuvada mücadele eden öğrencilere çeşitli hediyelerde takdim edildi.

Malatya Kredi ve Yurtlar Kurumu Futbol Antrenörü Nihat Bayındır, turnuvanın centilmence geçtiğini ifade ederek, Battalgazi Öğrenci Yurdu Yönetim Memuru Müfit Ülgen’e turnuvaya verdiği katkıdan dolayı teşekkür etti.

Bayındır, Battalgazi Öğrenci Yurdu’nda futbol turnuvasını geleneksel hale getirdiklerini ifade ederek, “Futbol turnuvamıza yoğun bir katılım oldu. 32 takım oluştu ve 320 öğrencimiz turnuvada yer aldı. Eğitim Fakültesi Futbol Takımı ile Sosyal Bilgiler Fakültesi Futbol Takımı finalde karşılaştı. Güzel bir final oldu. Ben dereceye giren takımlarımızı tebrik ederken, turnuvaya katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitim Fakültesi Futbol Takımı Kaptanı Harun Yıldız, turnuvayı birinci tamamladıkları için mutlu olduklarını kaydetti.
Sosyal Bilgiler Fakültesi Futbol Takımı Kaptanı Hasan Boncuk ise final karşılaşmasının centilmence geçtiğini belirterek, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 259
Bu Ay : 5453
Toplam : 5453

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom