Kursu Bitirenlere Sertifikaları Verildi

Malatya’da düzenlenen Gıda Kontrol Eğitimi Kursu tamamlandı. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Kursu Bitirenlere Sertifikaları Verildi Malatya Haber

Gaziantep, Şırnak, Van, Adıyaman, Siirt, Elazığ İl ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri’nden katılan teknik ve sağlık personellerine 2 hafta süreyle verilen Gıda Kontrol Eğitimi Kursu tamamlandı. Kursa katılan katılımcılara Gıda Kontrol Sertifikaları; Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Karakavak binasındaki salonda düzenlenen törenle verildi.
Sertifika töreninde konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, “Arkadaşlar, 2 hafta süreyle devam eden eğitim kursunu tamamlayıp, Gıda Kontrolörü olmaya hak kazandınız.

Gıda ve yem güvenilirliğini sağlayarak, halkın güvenilir gıda tüketmesi bizim temel görevimizdir. Görev yaptığınız yerlerde mevzuata uygun olarak denetimlerinizi yaparak, tüketiciye güvenilir gıdayı sunacağınızdan eminim. Eğitimin açılışında da belirttiğim gibi hepimiz aynı zamanda tüketiciyiz. Bu süre zarfında sizlere elimizden geldiğince ev sahipliği yapmaya çalıştık. Umarım memnunsunuzdur. Bundan sonraki çalışma hayatınızda hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra Gıda Kontrol Eğitimi Kursu’nu tamamlayan kursiyerlerin Gıda Kontrol Sertifikaları İl Müdürü Selvi tarafından hak sahiplerine takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 818
Bu Ay : 1336
Toplam : 1336

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom