"Ne Aldanan Olacağız, Nede Aldatan"

AK Parti’den Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hacı Uğur Polat, “Ne aldanan olacağız, ne aldatan olacağız. Yapacağımız projelerle, Yeşilyurt Belediyesi bölgesinde ilkler arasında yer alacak” dedi.

Malatya Siyaset

Polat, “Sayın Başbakanımızın takdiri, milletvekillerimiz ve teşkilatımızın uygun görmesi ve siz değerli hemşerilerimin tercihiyle, emaneti omuzlarımızda taşımaya layık görülürsek, Yeşilyurt’umuz için gece gündüz demeden projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt’un temellerini hep birlikte atacağız, hizmete hazırız. Oluşturacağımız ortak akıl toplantılarında gerçekleştirilecek beyin fırtınaları ile istişare ederek, belediyemizi en üst seviyelere taşımaya çalışacağız. Her gittiğimiz ortamda, gündemimiz Yeşilyurt’un geçmişi ile değil, geleceği ile ilgili gelecekte yapılacaklarla ilgili konular olacak. Yeşilyurt için yeni bir dönem, yeni bir vizyon, yeni bir yapılanma, gelişme, büyüme 30 Mart sabahı başlayacak. Hazırladığımız proje ve ekibimizle, bu işin temelini atacağız” şeklinde konuştu.
Polat, yapacakları proje başlıkları ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Vadi Malatya Projesi, Bilgi Evi, Yeşilyurt Bölge Parkı, Hobi Parkı, Sebze Pazarı ve Meydan Düzenlemesi, Yaşlı Hizmet Birimi, Kültür ve Sanat Merkezi, Bayanlara Özel Spor Tesisi, Spor Kompleksi, Kanal Projesi, Kuş ve Botanik Parkı, Hayvan Barınak Evi, Aile Sağlık Merkezi, Kadın Konuk Evi, Yeşilyurt Gençlik Merkezi, Semt Pazarı, Belediye Sosyal Tesisleri, Çocuk Eğitimi Destekleri olmak üzere farklı alanlarda farklı projelerimiz olacak.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 247
Bu Ay : 16383
Toplam : 16383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom