Böyle Bir Teklif İle Başladı

Malatya’da bir özel dershanede eğitim gören öğrenciler, Tarih Öğretmenleri Mehmethan Demir’in kız arkadaşına yapmak istediği evlilik teklifi için ilginç bir etkinlik düzenlediler.

Böyle Bir Teklif İle Başladı Malatya Kültür-Sanat

Malatya’da 20 öğrenci parkta aynı anda sıraya girerek tarih öğretmenlerinin kız arkadaşına evlilik teklifi için “Benimle evlenir misin?” ifadesinin tek tek harflerini ayn anda açarak sürpriz yaptılar. Tarih öğretmenin kız arkadaşı olan avukat ise önce şaşırdı, ardından ise teklifi kabul etti. 

Malatya’da bir özel dershanede eğitim gören öğrenciler, Tarih Öğretmenleri Mehmethan Demir’in kız arkadaşına yapmak istediği evlilik teklifi için ilginç bir etkinlik düzenlediler.

Dershane öğrencileri Valilik Binasının arkasındaki parkta bir araya gelerek, burada hazırlık yaptılar. Öğrenciler, “Benimle evlenir misin?” ifadesi için harfleri tek tek kağıtlara yazarak 20 ayrı öğrenci arkadaşlarına sıraya koydular. Öğrencilerin ellerindeki harflerin yer aldığı dövizlerle parkta dolaşması karşısında eylem olma ihtimali üzerine Emniyet’e yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ekibi gönderildi. Gelen ekip, olayın aslını öğrenince, olayı uzaktan seyretti.

Öğretmenleri Mehmethan Demir’i kız arkadaşı olan Malatya Barosu avukatlarından Emine Erol ile birlikte Valilik parkına davet eden öğrenciler, öğretmen ve kız arkadaşı parka girer girmez ellerindeki harfleri aynı anda açarak, “Benimle evlenir misin?” ifadesini gösterdiler.

Tarih öğretmeni Mehmethan Demir, “Benimle evlenir misin?” ifadesinin önünde diz çökerek kız arkadaşı avukat Emine Erol’a evlilik tekli yaparak, evlilik yüzüğünü taktı. Bu esnada öğrenciler konfeti patlatarak, öğretmenlerinin etrafında volkan yaktılar.

Öğrenciler, öğretenlerini alkışlayarak destek verdiler. Öğrenciler, tarih öğretmenlerini havaya kaldırarak slogan atıp, tebrik ettiler.

Evlilik teklifi etkinliği hatıra fotoğraflarını çekimi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 270
Bu Ay : 7067
Toplam : 7067

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom