Güzel Hizmetler Yapıldığını Gördüm

AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Yeşilyurt ilçesi Yakınca Beldesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Veysel Katırcı ile istişarelerde bulundu.

Güzel Hizmetler Yapıldığını Gördüm Malatya Siyaset

AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Yeşilyurt ilçesi Yakınca Beldesi’ni ziyaret etti.

Yakınca Belediye Başkanı Veysel Katırcı ile bir süre sohbet eden Geçit, AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adaylığı münasebeti ile ziyaretlerine devam ettiğini ve bu kapsamda Yakınca Belediyesi’ni ziyaret ettiğini belirterek, “Başkanımız, burada başhekimlik yaptığım dönemlerde tanıdığım ve kıymet verdiğim bir insan. Yakınca Belediyesi’nde üç dönemdir başkanlık görevi yürütüyor. 4 yıldır Yakınca’ya gelemedim, bu vesile ile ilçeyi dolaştım ve çok güzel hizmetler yapıldığını gördüm. Sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Malatya’nın büyükşehir sürecinde eski belediye başkanlarından faydalanması gerektiğini ifade eden Geçit, göreve geldikleri taktirde belediye başkanlarının bilgi ve birikimlerinden yararlanmayı düşündüğünü ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yakınca Belediye Başkanı Veysel Katırcı ise yerel seçim sürecinin hayırlar getirmesini dileyerek, Yeşilyurt ve Battalgazi merkez ilçe aday adaylarının bu yıl kaliteyi yükselttiklerini ifade etti.

Katırcı, göreve gelen Belediye Başkanlarına destek vereceklerini ve hep beraber çalışacaklarını belirterek, görevin en iyi yapacak kişilere nasip olmasını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 624
Bu Ay : 3108
Toplam : 3108

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom