Çakır, MTSO'yu Ziyaret Etti

AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, siyaseti kirletmeye yönelik dedikoduları ile hiçbir zaman cevap verme yarışına girmeyeceklerini belirtti.

Çakır, MTSO'yu Ziyaret Etti Malatya Haber

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MTSO) ziyaret eden Ahmet Çakır, Malatya’nın büyükşehir olmasının Malatya için fırsat olarak değerlendirip, yatırıma dönüştüreceklerini bildirdi.

Çakır, siyaseti kirletmeye yönelik dedikoduları hiçbir zaman cevap verme yarışına girmeyeceklerini belirtip, “Biz Malatya’nın sorunlarını konuşacağız. Dedikodulara cevap yerine sorunlara çözüm üreteceğiz” dedi.
MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, “MTSO olarak geçmişten beri yapılan güzel işyeri hep takdir ettik. Önümüzdeki süreçte Malatya’nın gelişmesi için ortak akıl ile şehrimizi yönetmek gerektiğini hep söyledik. Başkanımız tekrar seçilirse, istişare ile şehri noktasında hep beraber olacağımızı ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi de muhalefeti eleştirerek, “Malatya büyükşehir olurken tenkit edenler, bugün büyük şehir için adaylarına oy isteyecekler. Diyorlardı ki, bu yasa ile bu kentler yönetilmez. Doğru, onların vizyonuna kalsa, onların kendi bakış açılarına kalsa, bu şehirler yönetilemez. Ancak bu yasayı çıkaran Sayın Başbakanımız, mevcut yasalarla şehirlerin iyi yönetilemeyeceğini ifade ederek, yarın onlar sizden oy talep edecekler demişti. Bu arkadaşlarımızın tamamı, büyük şehirde en iyi hizmeti biz yaparız diye sizlerin karşısına gelecekler. Malatyalı hemşerilerimiz, geldiklerinde bir sene önceki sözleri hatırlatmalarını istiyoruz” diye konuştu.
Ziyarette MTSO Meclis Başkanı Sami Payza, MTSO’nun yönetiminden ve meclisten bazı üyeler de bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 263
Bu Ay : 263
Toplam : 263

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom