MÜSİAD Yöneticilerinden Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin, “Türkiye’nin 2023 hedefini yakalaması için biz iş adamlarına büyük görevler düştüğünü biliyoruz” dedi.

MÜSİAD Yöneticilerinden Ziyaret Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin’in başkanlığında Başkan Yardımcıları Ergin Erdemir, Hüseyin Apak, Genç MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Enis Aydoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Başkanı Bayram Taşkın’ı parti binasında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin, Malatya’nın büyük şehir olmasıyla birlikte yeniden oluşturulan AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt teşkilatına hayırlı olsun demek için ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Türkiye’nin 2023 hedeflerini yakalamasında Malatya olarak neler yapabiliriz. Türkiye’nin 2023 hedefini yakalaması için biz iş adamlarına büyük görevler düştüğünü biliyoruz. Bunun için kaliteli üretim ve daha fazla ihracat yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bu konuda istişareler yapmak için bugün buradayız. Çünkü ekonomiye katkının yanı sıra sosyal katkı da sunmaya çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Başkanı Bayram Taşkın ise, “Malatya’nın bel kemiğini oluşturan sivil toplum kuruluşları ve mesleki teşekkülleri önemsiyoruz. Türkiye’nin demokratikleşmesi noktasında destek veren sivil toplum kuruluşları ile her zaman istişare içerisinde olmayı arzuluyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Balin, Taşkın’a MÜSİAD yayınlarından Çerçeve Dergisi’ni takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 120
Bu Ay : 6204
Toplam : 6204

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom