MÜSİAD'dan Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin, “Ekonominin çarklarının daha iyi dönmesi için çaba gösteriyoruz” dedi.

MÜSİAD'dan Ziyaret Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin’in başkanlığında Başkan Yardımcıları Ergin Erdemir, Hüseyin Apak, Yönetim Kurulu Üyesi Nazım Akkaya, Genç MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Enis Aydoğan ile birlikte Doğa Koruma ve Milli Parklar Malatya 15. Bölge Müdürü Ayhan Deligöz’ü makamında ziyaret etti.

Doğa Koruma Ve Milli Parklar Müdürlüğü ziyaretinde, Doğa Koruma Ve Milli Parklar Malatya İl Şube Müdürü Abdullah Koç ve kurum yetkilileri tarafından karşılanan MÜSİAD heyeti, kurum hakkında yetkililerinden bilgiler aldı.
Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin, Ekonominin çarklarının daha iyi dönmesi için çaba gösteriyoruz” diyerek, ekonomik istikrarın devam etmesi için milli birlik ve beraberlik ile ülkede huzurun devam etmesi gerektiğini vurguladı.

Ziyarette, kurum hakkında bilgiler veren 15. Bölge Müdürü Ayhan Deligöz, MÜSİAD heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Doğa Koruma Ve Milli Parklar Malatya 15. Bölge Müdürlüğü’ne 14 il7in bağlı olduğunu söyledi. Nesli tükenmekte olan hayvanların korunması noktasında çalışmalar yaptıklarını ifade eden Deligöz,
Ziyaret sonunda Balin, Deligöz’e MÜSİAD yayınlarından Çerçeve Dergisi’ni takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 875
Bu Ay : 3419
Toplam : 3419

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom