'90 Gün' Proje Kapsamın da Hasta Ziyareti

Malatya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şükrü Özdemir, Malatya’nın Arapgir ilçesinde ’90 Gün’ projesi kapsamında hasta ziyaret etti.

'90 Gün' Proje Kapsamın da Hasta Ziyareti Malatya İlçe

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından ‘90 Gün’ projesi adıyla başlatılan proje kapsamında daha etkin bir yönetim sağlamak, hasta ve sağlık çalışanlarının memnuniyetini artırmak hedefleriyle hayata geçirilen çalışmalar çerçevesinde Malatya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şükrü Özdemir ve Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesi Başhekimi Bahar Dağ Can, Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesi’nden taburcu edilen kronik böbrek yetmezliği hastası Memnune Uludağ’ı evinde ziyaret ederek, sunulan sağlık hizmetini sordu.

Uzman Dr. Şükrü Özdemir, “90 Gün’ projesinin sosyal bir proje olduğunu, hasta ziyaretleriyle taburcu edilen hastaların görüşünün ve önerisinin alındığını belirterek “Hastaların gözünden hastanelerimizi görmek istiyoruz. Hastaların bakışı farklı, bizim bakışımız farklı. Hastaların görüşünü almak bizim için değerli. Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesi’nde çok güzel bir ekibimiz var, vatandaşlara hizmet veriyor. Bize düşen, bize bildirilen ihtiyaçları zamanında ve uygun şekilde temin etmektir” dedi.

Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Bahar Dağ Can ise, “ İnsan sağlığıyla uğraşıyoruz. Bu nedenle hizmet ettiğimiz insanların görüşü ve hizmet ile ilgili algıları bizim için önemli. Kurum olarak daha kaliteli ve etkili bir hizmet sunmak adına bir takım çalışmalarımız oldu ve olmaya devam ediyor. Her ne kadar daha iyiye gittiğimizi düşünsek de hastalarımızın duygu ve düşüncelerini göz ardı edemeyiz.

Eksikliklerimizi hastalarımızın gözüyle görmemiz, onlardan fikir almamız bizi daha iyi bir seviyeye taşıyacaktır. 90 gün çalışması kapsamında yaptığımız bu ziyaretler, hastalarımızın memnuniyeti yanında bize de yol gösterici oluyor” diye konuştu.

Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesinde tedavi gören Memnune Uludağ ve eşi Hacı Uludağ ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Memnune Uludağ herhangi bir şikayeti olmadığını, doktor, hemşire ve diğer hastane personelinin ilgi ve alakasından memnun kaldığını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 247
Bu Ay : 6227
Toplam : 6227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom