11 Aralık Türkiye Gündemi

11 Aralık 2013 Türkiye Gündemi

11 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.25'de Benin Cumhurbaşkanı Thomas Boni Yayi'yi Çankaya Köşkü'nde resmi törenle karşılayacak. Saat 11.30'da baş başa görüşmenin ardından anlaşmaların imza töreni gerçekleştirilecek, saat 12.00'de çalışma yemeği düzenlenecek.

TBMM Başkanı Çiçek’in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 10.00'da "İnsan Haklarının Unutulan Parçası: Mağdur Hakları" konulu panele katılacak. Panelde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de bulunacak.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00'da Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın 113 tesisinin toplu açılış törenine katılacak, saat 16.15'de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul edecek. Erdoğan, saat 19.30'da Benin Cumhurbaşkanı Boni Yayi ile akşam yemeğinde bir araya gelecek.

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurulu'nda saat 11.00'de Cumhurbaşkanlığı, TBMM Başkanlığı ve Başbakanlığa bağlı bazı kurumların 2014 yılı bütçeleri görüşülecek.
- TBMM Dışişleri Komisyonu ve Sporda Doping Sorununu Araştırma Komisyonu, saat 11.00’de toplanacak. 
- CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ankara’da saat 09.30’da “Yerel Yönetimlerin Mali Yönetimi Forumu”na katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat: 10.00’da Gürcistan Ahıska'da "Borçka-Ahıska” elektrik iletim hattının açılış törenine katılacak.
- AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 12.00'de Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 10.00’da Benin Cumhurbaşkanı Thomas Boni Yayi ile görüşecek. Görüşmeye Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 14.00'de Ankara Meyra Palace'da "Gönüllülük ve Sosyal Hizmetlere Erişim: Yeni Yaklaşımlar" konulu etkinliğe katılacak.
- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, saat 16.15’te İstanbul’da Hilton Otel’de Bölgesel Bakanlar Düzeyi Eğitim Konferansı’nın “2015 Sonrası Kalkınma” konulu oturumuna katılacak.

Siyasi partilerin programı
- CHP MYK, saat 13.00'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak.
- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara’da Turgut Atınok’un Keçiören Belediye Başkanlığı adaylığını açıklayacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’nca saat 09.30'da "AİHM İçtihadında Terörle Mücadele ve İnsan Hakları" kitabının tanıtım toplantısı ile “Terörle Mücadele ve İnsan Hakları Konusunda Kurumsal Perspektifler” paneli düzenlenecek.
- TUSAŞ tarafından üretimi tamamlanan F-35 uçağı orta gövdesinin teslimat töreni, saat 10.00’da gerçekleştirilecek. 
- SES, Eğitim-Sen 5 Nolu Şube, Dev-Sağlık-İş ve Hacettepe Üniversitesi öğrencileri, saat 12.30’da basın açıklaması yapacak.
- Tüm Emekliler Sendikası üyeleri, Bahçeli TRT Arı Stüdyosu önünden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na yürüyerek, saat 13.00’te basın açıklaması yapacak.
- İlaç firması Abdi İbrahim’den çıkarılan 400 kişi ve aileleri, saat 12.00’de Eski Büyükdere Caddesi üzerindeki Abdi İbrahim Tower önünde basın açıklaması yapacak.
- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin kurucu başkanı Sedat Simavi, ölümünün 60. yılında saat 14.00’de TGC Burhan Felek Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Meslekte İz Bırakanlar” toplantısıyla anılacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Yoğun kar yağışı nedeniyle 30. dakikada ertelenen Galatasaray-Juventus karşılaşmasının bugün saat 15.00'de kaldığı yerden oynanacağı UEFA yetkilileri tarafından açıklandı. 
- Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, deplasmanda oynayacakları Lazio maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyecek.
- Trabzonspor, Lazio maçının hazırlıklarını Roma Olimpiyat Stadı'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
- Lazio Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, Trabzonspor maçıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. İtalyan ekip, son hazırlıklarını akşam saatlerinde yapacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 101
Bu Ay : 724
Toplam : 724

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom