'Esnaflarımızı Yönetim İşleyişimiz İçine Alacağız'

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Sebze Meyve Komisyoncular Derneğini ziyaret etti.

'Esnaflarımızı Yönetim İşleyişimiz İçine Alacağız' Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde sebze ve meyve komisyoncularıyla bir araya geldi.

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Sebze ve Meyve Hali Komisyoncular Derneğini ziyaret ettiğini belirterek, “ Sebze hali benim için ayrı bir öneme ve nostaljiye sahip bende çocukluğumda zaman zaman gelip gider burada çalışıp okul harçlığımı çıkarmaya çalışırdım. Burada çok değerli abilerimiz var bu nedenle burayı çok önemsiyoruz” dedi.

Hal binası alanının Battalgazi sınırları içerisinde olmadığını hatırlatan Geçit, “ yönetime geldiğimizde bu esnaflarımızı kendi işleyişimiz içinde görmek istiyoruz. Alacağımız kararları istişare ederek koordineli bir şekilde hareket etmek istiyoruz. Bizi misafir eden dernek başkanım ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sebze Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı İzzet Aslan, ilhan hocamızı inşallah Battalgazi Belediyesinde Başkan olarak görmek istiyoruz. Malatya’da özlem duyduğumuz işleri hayata geçirecek kişileri görevde görmek istiyoruz. Hal esnafı olarak bazı sıkıntılarımız var seçim sonrası bunların halledilmesi adına girişimlerde bulunacağız bu Malatya adına önemli bir adım olacaktır ifadelerini kaydetti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, ziyaret sonrası sebze, meyve hali esnafı ve üreticilerin elini tek tek sıkarak kendini tanıttı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 751
Bu Ay : 2280
Toplam : 2280

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom