Kabakaş, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti’den Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Abuzer Kabakaş, seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.

Kabakaş, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

30 Mart’ta yapılacak yerel seçim dolayısıyla çalışmalarını sürdüren Kabakaş, Yeşilyurt ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Belediyeciliği iyi bilen birisi olduğunu ve tecrübeleriyle yeni dönemde merkez ilçe olacak olan Yeşilyurt’a büyük katkı sağlayacağına inandığını ifade eden Kabakaş, “Yeşilyurt İlçemize bağlı olan bütün alanları geziyoruz. Yıllardır belediyecilikle uğraşan birisi olarak her kademede çalıştım. Projelerimizi sizlerle birlikte yapacağız. Bütün iyi niyetimizle güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Kabakaş, Yeşilyurt için ciddi projelerinin olduğunu kaydederek, “Yıllarımı belediyeye verdim ve birçok projemiz var. Yeşilyurt hizmete susamış bir ilçemiz. Oldukça bakir bir ilçe olan Yeşilyurt, Malatya’nın Batı’ya açılan kapısı durumunda. Bunun yanında Malatya’nın da akciğeri konumunda olan bir ilçe olarak ön plana çıkıyor. Bu nedenle Yeşilyurt’un önemli projelere ihtiyacı var. Bizimde Yeşilyurt’un daha ileri seviyelere ulaşması adına ciddi projelerimiz var. İlk önce şehir meydanımızı belirleyip, ilk adımı doğru atmak istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 550
Bu Ay : 7696
Toplam : 7696

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom