Din Hizmetleri Verimliliği ve Etkinliğin Artırılması

Türk Diyanet Vakıf-Sen Malatya Şubesi’nin ortak olduğu ‘Din Hizmetleri Sunumunda Verimlilik ve Etkinliğin Artırılması’ isimli AB Leonardo da Vinci Hareketlilik Projesi’nin Almanya ve Belçika çalışmalarına katılan heyet Malatya’ya döndü.

Din Hizmetleri Verimliliği ve Etkinliğin Artırılması Malatya Haber

Avrupa Birliği Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri faaliyet alanında Orta Müftülüğü tarafından sunulan ve Türk Diyanet Vakıf-Sen Malatya Şube Başkanlığının da yerel ortak olduğu ‘Din Hizmetleri Sunumunda Verimlilik ve Etkinliğinin Artırılması ‘ isimli proje, Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilince Belçika ve Almanya’ya eğitim gezisi düzenlendi.

Proje kapsamında Malatya İl Müftülüğüne bağlı çalışan Din Görevlileri Ömer Apo ve Mustafa Çoban Belçika çalışmalarına Davut Saylan, Hüseyin Akbaba, Orhan Çelik ve Necmeddin Ceylan Almanya’daki çalışmalara katıldı.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Proje çalışmaları ile bölgemizde din hizmetleri sunumunun geliştirilmesi, yeniliklerin teşvik edilmesi, evrensel barışa, uzlaşma, hoşgörü, demokrasi kültürü, birlikte yaşama kültürünün oluşumuna katkı sağlanması amaçlanmıştır” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 23
Bugün : 829
Bu Ay : 5719
Toplam : 5719

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom