39 Öğrenci Mardin Gezisine Katıldı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen ‘Ellerimiz Birleşsin Umudumuz Çoğalsın’ Projesi kapsamında Mardin gezisi düzenlendi.

39 Öğrenci Mardin Gezisine Katıldı Malatya Kültür-Sanat

Malatya’da farklı mahallelerinden bir araya getirilen toplam 39 öğrenci, Mardin ilinin tarihi, kültürel ve turistik yerlerini gezdi.

Mardin iline özgü yöresel öğle yemeği yedikten sonra Mardin Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünden görevlendirilen bir personelin rehberliğinde tarihi Kasımiye Medresesi, Ulu Camii, Mardin Şehir Müzesi gezilerek buralarda çocuklara dağıtılmak üzere topluca fotoğraf çekildi. Mardin Çarşısını da gezerek çeşitli hediyeler alınarak akşam yemeğinin ardından konaklamak üzere polisevine gidildi.

Gezinin ikinci günü Mardin Polisevinde sabah kahvaltısının ardından Midyat ilçesine hareket eden ekip İlçenin tarihi ve kültürel yerleri olan Midyat Belediyesi Kültür Evini, Midyat konuk Evini, Midyat Kent Müzesini ve Eski Midyat Kuyumcular Çarşısını gezerek topluca yemiş oldukları öğle yemeği sonrasında yola çıkarak Malatya iline hareket edildi.

Yol güzergahında bulunan tarihi Hasankeyf’te ziyaret edilerek aynı gün akşam saatlerinde Malatya İline dönülmüş ve geziye katılan öğrenciler ailelerine teslim edilerek gezi sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom