Esnaf Kuruluşlarından Ahmet Çakır'a Ziyaret

Çok sayıda esnaf odaları başkanları ve İnönü Kapalı Çarşı esnafı, toplu halde yeniden aday gösterilen Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

Esnaf Kuruluşlarından Ahmet Çakır'a Ziyaret Malatya Haber

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi Başkanı (ESKKK) Başkanı Ali Evren, çok sayıda esnaf odaları başkanları ve İnönü Kapalı Çarşı esnafı, toplu halde yeniden aday gösterilen Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Yaşanan süreçte esnafımızın desteğini samimi olarak gördük. İnşallah Malatya’mız için hayırlı olan olsun. Sizlerde, bizlerde Malatya için çalışıyoruz. İnşallah bizde bu dönem içerisinde verilen bu güvene layık olmaya çalışacağız. Malatya’nın büyükşehir olması ile birlikte sorumluluğumuz çok daha arttı. Büyükşehir ile birlikte merkez başta olmak üzere daha sağlıklı büyümesi ve ekonomik anlamda güçlenmesi önemli. İlçelerimizde büyükşehrin vermiş olduğu güçle daha da kalkınacaktır ve sorunların daha hızlı çözülmesi imkanı olacaktır” dedi.

MESOB Başkanı Şevket Keskin ise, “Zor ve yükümlülüğünüzün ağır olduğu bir süreç başlıyor. Malatya esnaf ve sanatkarı başta olduğu gibi bundan sonrada yanınızdayız. Her zaman iyi yaptığınız işlerde desteğimizi sonuna kadar vereceğiz, yanlış gördüğümüz yönlerde de uyarılarımızı devamlı yapacağız. Malatya’ya çok büyük hizmet verdiniz, esnaf ve sanatkarlara çok önemli hizmetler yaptınız.

Bunlarda inkar edilecek bir durum değil. Biz Malatya için Ahmet Çakır’ı istedik, Allah nasip etti, Sayın Başbakanımız da takdir etti. Sayın Başbakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çünkü artık siz işi biliyorsunuz. Yeni biri geldiğinde, yeni bir ekip kuracaktı ve 2-3 yılı ekip kurma ve ekibi tanımakla geçecekti. Belediyedeki ekibi artık çok iyi tanıyorsunuz, yapacağınız güzel bir iş ekibe takviye yapmaktır. Malatya’yı mahcup etmeyeceksiniz. Sonuna kadar yanınızdayız” diye konuştu.

ESKKK Başkanı Ali Evren da Çakır’a başarılar dileyerek, “Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Sanayi sitelerimizin ve esnafımızın sorunlarının çözümü için birlikte elimizi tayın altına koyacağız” şeklinde konuştu.
İnönü Kapalı Çarşı esnafı, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a başarılar dileyerek, yanında olduklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 460
Bu Ay : 6440
Toplam : 6440

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom