Seyit Ahmet Taşır’ı Ziyaret Etti

İlhan beyin çok iyi hizmetler sunacağı konusunda en küçük bir şüphemiz yok, elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.

Seyit Ahmet Taşır’ı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Gelerler Dernek Başkanı Seyit Ahmet Taşır’ı ziyaret etti.

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Gelerler Derneğini ziyaret ettiğini belirterek, “Gelerler bizim tarihi ve manevi varlığımızın olduğu bir toplum. Bu toplumda sevincimiz acımız çoğu zaman paralel gidiyor. Aynı zamanda Gelerler Malatya’da her zaman sağduyunun adresi olmuştur bu anlamda da tebriklerimi sunuyorum” dedi.

Bizler yönetime geldiğimizde sivil toplum kuruluşlarına önem vereceğiz diyen Geçit, “Modern Dünyada gelişmişliğin en büyük ölçütü stk’ların varlığı ve etkinliğidir. Sivil toplum kuruluşları ne kadar örgütlüyse o kadar gelişmiş kabul ediliyor bu önemli parametredir. Bizlerde bu gelişmişliğin kriterlerine uyarak yerel yönetimlere geldiğimizde stk’larımızla koordineli bir yönetim anlayışı ortaya koyacağız. Bu nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum başkanım aracılığıyla Gelerli halkına selam söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Gelerler Derneği Başkanı Seyit Ahmet Taşır ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bu sürecin Malatya’mıza Battalgazi halkına hayırlar getirmesini diliyorum. Bu süreçte doğrunun yanında olmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İlhan beyin çok iyi hizmetler sunacağı konusunda en küçük bir şüphemiz yok, elimizden gelen tüm desteği vereceğiz ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 642
Bu Ay : 6622
Toplam : 6622

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom