Yeşilyurt İçin Önemli Projelerimiz Var

AK Parti’den Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı olan Abuzer Kabakaş, amaçlarının Yeşilyurt’u ileri seviyelere taşımak olduğunu ifade ederek, “Sınırları genişleyen Yeşilyurt’u geleceğe hazırlayacak doğru adımları atacağız” dedi.

Yeşilyurt İçin Önemli Projelerimiz Var Malatya Siyaset

Kabakaş, yıllardır edindikleri belediyecilik tecrübesiyle, yeni dönemde merkez ilçe olacak olan Yeşilyurt için göreve hazır olduklarını kaydederek, “Eğitim, sağlık ve sosyal konularda hazırlayacağımız projelerle ilçemize değer katacağız. Partimizin ve hükümetimizin de desteğiyle eğitim, şehircilik, turizm ve ticarette marka ilçe haline gelmiş; genciyle, yaşlısıyla, engellisiyle herkesin mutlu olduğu yeni Yeşilyurt'u inşa edeceğiz” diye konuştu.

ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR

Yeni dönemde merkez ilçe statüsünü kazanacak olan Yeşilyurt için önemli projelerinin olduğunu ifade eden Abuzer Kabakaş, “Yeşilyurt’un büyük bir kısmı bakir ve projelere ihtiyaç duymaktadır. Bende belediyeciliği iyi bilen birisi olarak yeni dönemde merkez ilçe olacak olan ve sınırla genişleyen Yeşilyurt için göreve talip oldum. Yeşilyurt’ta atılacak adımın doğru olması gerektiğine inanıyorum. Bizde bu ilk adımı doğru atmak amacıyla deneyimlerimizi Yeşilyurt için kullanmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

YEŞİLYURT’A DEĞER KATACAĞIZ

Kabakaş, Yeşilyurt’u ortak akılla yöneteceklerini ifade ederek, “Yeşilyurt Malatya’nın akciğeri konumunda. Bu nedenle Malatya’nın gelişimi adına bu güzel ilçemiz büyük önem taşıyor. Bizde bu bilinçten hareketle, ilçemizi ortak akıl ve istişare ile yönetmeyi planlıyoruz. Gerek Yeşilyurt halkı gerekse de il dışında bulunan Yeşilyurtlu iş adamları ile her zaman istişarede bulunarak, ilçemizi daha iyi noktalara taşımak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 255
Bu Ay : 255
Toplam : 255

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom