Kan Kampanyası Desteğine Teşekkür Belgesi

Türk Kızılayı Malatya Kan Bağışı Merkez Müdürlüğü tarafından Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi ve İl Müdür Yardımcısı Resul Karakuş’a ‘Teşekkür Belgesi’ verildi.

Kan Kampanyası Desteğine Teşekkür Belgesi Malatya Haber

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olarak Türk Kızılayı Malatya Kan Bağışı Merkez Müdürlüğü’nün çalışmalarına müteaddit defalar katılarak personelin büyük kısmı tarafından çeşitli dönemlerde kan bağışında bulunulması ve bu bağışlarla Malatya’da en çok kan bağışında bulunan kurumlar arasına giren Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tebrik edildi.

Türk Kızılayı Malatya Kan Bağışı Merkez Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verilirken konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, “Sağlıklı insanların kan bağışında bulunarak başka insanların da sağlığına kavuşmalarına katkıda bulunabileceklerinin bilincine varmaları ve kan bağışından kaçınmamaları gerekiyor.

Unutmamalıyız ki vereceğimiz kan bir insanın ihtiyacını karşılayacağı gibi bizim de bir gün kana ihtiyacımız olabilir. Kan bağışlamak insani bir görev olmakla beraber bağışlanan kan bir insanı sağlığına kavuştururken kan veren kişi için de kan tazeleme açısından çok olumludur. İnsan, Hayvan ve Bitki Sağlığı konularında önemli görevler yürütmekte olan Kurumumuzca Türk Kızılayı’nın tüm çalışmalarına gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 233
Bu Ay : 7030
Toplam : 7030

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom