Koruyucu Sağlık Rehberi Kitabı

Prof. Dr. Cengiz Yakıncı, Koruyucu Sağlık Rehberi kitabının ikinci baskısının yapıldığını kaydederek, kitapta 172 farklı konunun değişik meslek grupları tarafından ele alındığını söyledi.

Koruyucu Sağlık Rehberi Kitabı Malatya Yaşam-Sağlık

 Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz Yakıncı, Koruyucu Sağlık Rehberi kitabının ikinci baskısının yapıldığını kaydederek, kitapta 172 farklı konunun değişik meslek grupları tarafından ele alındığını söyledi. 

Koruyucu Sağlık Rehberi kitabının 24 bin adedinin Türkiye’deki serbest eczanelere dağıtılacağını ifade eden Yakıncı, “Koruyucu Sağlık Rehberi kitabı, Türk Eczacılar Birliği tarafından basıldı. Kitap, ikinci baskısını yaptı. İkinci baskısı ile bu kitap, Türkiye’de en çok basılan tıp kitabı oldu. Koruyucu Sağlık Rehberi kitabının ikinci baskısı 26 bin adet basıldı. Kitabın 24 bin adedi Türkiye’deki serbest eczanelere dağıtılacak” dedi.

Yakıncı, kitabın ikinci baskısına 24 konu eklendiğini kaydederek, şunları söyledi: “Koruyucu Sağlık Rehberi kitabı, içerdiği konular itibariyle Türkiye’de en kapsamlı eser konumunda yer alıyor. 172 farklı konu işlendi. Kitabın ikinci baskısına 24 konu daha eklendi.

Ve normal sağlık dışında, herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir kitap oldu. Dolayısıyla da herkesin sıklıkla kullanacağı ve başvurabileceği bir kitap olarak ön plana çıkıyor. Kitapta, 15 farklı meslek grubu bu kitabın içerisinde yer aldı. Hemen hemen her konu farklı kişiler tarafından yazıldı. Bu anlamda da 172 yazar bu kitapta yer aldı. Özellikle güvenilebilir bilgi açısından çok değerli bir kitap.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 747
Bu Ay : 2329
Toplam : 2329

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom