Büyük Doğu Fikir Ocaklarından Eğitime Destek

“Büyüyen Malatya’da Eğitime Destek Projemiz” kapsamında 2013-2014 eğitim dönemi içerisinde maddi durumu yetersiz 230 öğrenciye eğitim desteği sunuldu.

Büyük Doğu Fikir Ocaklarından Eğitime Destek Malatya Eğitim

Büyük Doğu Fikir Ocakları tarafından Kalkınma Bakanlığı ve Malatya Valiliği tarafından finanse edilen “Büyüyen Malatya’da Eğitime Destek Projemiz” kapsamında 2013-2014 eğitim dönemi içerisinde maddi durumu yetersiz 230 öğrenciye eğitim desteği sunuldu. 

Mehmet Kaya yaptığı açıklamada; "Yaklaşık 2 ay önce başladığımız eğitim desteğinin yanında bugün de öğrencilerimize yayın desteği kapsamında 230 takım ders kitabı ve yaprak testi ücretsiz olarak dağıtıyoruz.

Bir yıl süre ile devam edecek olan eğitimlerimiz haziran ayına kadar devam edecek olup hafta sonları dershane eğitimi vermekle birlikte hafta içi de etüd desteği ile öğrencilerimizin diğer yaş taşları ile fırsat eşitliği kapsamında eğitim görmelerini hedefliyoruz.

Derneğimiz ruh ve kafa yapısı açısından Anadolu kültür ve medeniyetini üzerinde barındıran ahlaklı bir nesil inşası için faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda maddi durumu elverişsiz öğrencilerimizin de toplumda arzusunu duydukları statüye kazandırılmaları ve her açıdan yetişmiş birer birey olarak topluma kazandırılmaları temel amaçlarımızdandır.

Verilen eğitimden dolayı Kalkınma Bakanlığı, Malatya Valiliği ve Malatya SODES Proje Koordinasyon Merkezine ayrıca eğitimci arkadaşlarımıza teşekkür eder  öğrenim gören öğrencilerimiz ve velilerimiz hakkında hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz".denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 642
Bu Ay : 1160
Toplam : 1160

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom