İlhan Geçit, Gündüzbey'i Ziyaret Etti

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Gündüzbey Belediye Başkanı Hüseyin Selçuk’u ziyaret etti.

İlhan Geçit, Gündüzbey'i Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Gündüzbey Belediyesini ziyaret ettiğini belirterek, “Gündüzbey Belediye başkanım yıllardır tanıdığım, bildiğim, sevdiğim bir büyüğüm. Aktif, girişimci kişiliğine her zaman gıpta etmişimdir” dedi.

Gündüzbey, dışardan gelen misafirlerimizi gezdirdiğimiz, beğenilen çok güzel bir ilçemiz diyen Geçit, “Bu beldemizin güzelleşmesinde başkanımızın çok emeği oldu. Malatya’ya marka bir belde kazandırdığı için çok teşekkür ederim. Gönül ister ki başkanım bundan sonrada yerel yönetimlere katkı sağlasın. Yerel yönetime gelirsek Gündüzbey belediye başkanımız gibi tecrübeli isimlerin birikimlerinden istifade etmek istiyoruz. Nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum  ” ifadelerini kullandı.

Gündüzbey Belediye Başkanı Hüseyin Selçuk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlhan beyi başhekimlik döneminden beri tanıyoruz. Battalgazi bölgesinden aday adayı olmasına çok sevindim. Ak Partiye teveccüh çok yoğun kim seçilirse seçilsin partimizin hizmetinde olacağız. Kendisine başarılar diliyorum ifadelerini kaydetti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 21
Bu Ay : 1874
Toplam : 1874

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom