Malatya Kent Konseyi

Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürü Ali Sevinç, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’ı, ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Malatya Kent Konseyi Malatya Haber

Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bugüne kadar çeşitli alanlarda toplum destekli polislik büro amirliği ile özellikle kadınlar ve gençler adına faydalı çalışmalar yaptıklarını, belirten Yıldırım, Malatya ortak paydasında buluşarak çok daha güzel işleri beraber ortaya çıkarabileceklerini söyledi.

Güvenlik hizmetlerinin toplumun katılım ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesinde toplum destekli polislerin büyük katkıları olduğuna değinen Yıldırım, “Toplum destekli polislik, polis ile halk arasında ilişkiyi güçlendiren, sosyal alandaki yaşam kalitesinin arttırılmasına da katkı sağlayan bir anlayıştır” dedi.

Toplum Destekli Şube Müdürü Ali Sevinç, toplum destekli polislik büro amirliği hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı. Sevinç, kentin güvenliğini sağlamak amacı ile kentin çeşitli çalışma bölgelerine ayrıldığını, bilinçli bir toplum oluşturabilmek adına çaba gösterdiklerini söyledi. Amaçlarının önleyici polis hizmeti olduğunu vurgulayan Sevinç, “Halkla ve kurumlarla diyalog içerisinde olmak her şeyi daha kolaylaştırıyor” dedi.

Ziyaretin sonunda Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım tarafından Ali Sevinç’e konsey yayınları takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 1037
Bu Ay : 5927
Toplam : 5927

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom