Tarım Aday Memurlarına Eğitim

Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü aday memurlarına Temel Eğitim ve Hazırlayıcı Eğitimler verilmeye başlandı.

Tarım Aday Memurlarına Eğitim Malatya Eğitim

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimlerin başlangıcında Eğitime katılan aday memurlara bir konuşma yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, “Değerli arkadaşlar, bugün için aday memur olarak görev yapmaktasınız. Ancak ileride Devletin çeşitli kademelerinde görev alacaksınız.

Devlet memuru, devleti temsil eden kişidir. Bu nedenle, hem devletin saygınlığını taşımayı hem de görevini ciddiyetle ve hassasiyetle yürütmeyi gerektirir. Görevlerinizi bu çerçevede yürütürken, asli olarak görevinizin vatandaşa hizmet olduğunu unutmamanız gerekir.

Devlet memurunun görevini layıkıyla yerine getirebilmesi için bilgi yönünden tam donanımlı olması, yenilikleri takip etmesi gerekmektedir. Bu çerçevede düzenlenen temel eğitim ve hazırlayıcı eğitimlerle gerekli bilgi donanımına ulaşacağınıza inanıyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Aday memurların yetiştirilmesi için 10 iş günü süreyle temel eğitim programı, daha sonra ise 30 gün süreyle hazırlayıcı eğitim programı uygulanacağı belirtildi.

İlgili yönetmelik gereği Eğitim ve Sınav Yürütme Komisyonu’nda İl Müdür Yardımcısı Resul Karakuş başkanlığında Şube Müdürleri İbrahim Özer, Abdullah Demir ve Selahattin Günci görev yapacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 302
Bu Ay : 8361
Toplam : 8361

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom