Eşit Şartlarda Seçime Gitmek İstiyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Hakan İnci, “Eşit şartlarda seçime gitmek istiyoruz” dedi. İnci, seçim kampanyasını 15 Aralık’tan itibaren yoğunlaştıracaklarını söyledi.

Eşit Şartlarda Seçime Gitmek İstiyoruz Malatya Siyaset

Parti il binasında CHP Malatya İl başkanı Enver Kiraz, Merkez İlçe Yeşilyurt Başkanı Banu Sevin ve parti yönetim kurulu üyeleriyle ortak basın açıklaması yapan Hakan İnci, Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır’ın devletin imkanlarını kullanarak reklamını yaptırdığını iddia etti.
Bilboardlar, belediye otobüslerinde belediye başkanı ve başkan adayının kendi reklamını yaptırdığını ileri süren Hakan İnci, “İstasyon Virajı Dede Korkut Pakı önünde led ekran kuruldu. Buraya led ekran kurulması için önceden başvuru yapılıp, ekran talebinde bulunmuşlar.

Belediye encümen veya meclis kararıyla trafiği olumsuz etkileyeceği gerekçesiyle izin verilmemiş. Şimdi bu bölgede ekran konulmuş ve belediye başkanının reklamları dönüyor. Biz haksız rekabet olmamasını diliyoruz. Eşit şartlarda seçime gitmek istiyoruz. Başkanın bir icraatı varsa halkı bilgilendirsin, ancak ekranda başkanın yaşlı amcanın elini tutması, hangi icraatın göstergesidir? El sıkmak bir hizmet midir? Karşımızda kimin rakip olduğunu önemsemiyoruz. Biz, kendi projelerimizi anlatacağız. Kendi yapacaklarımız ve kendimizi anlatacağız” ifadelerini kullandı.

İnci, seçim kampanyasını 15 Aralık’tan itibaren yoğunlaştıracaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 573
Bu Ay : 3057
Toplam : 3057

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom