Basın Sessiz Çoğunluğun Sesidir

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Basın Sessiz Çoğunluğun Sesidir Malatya Siyaset

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Geçit,  “Gelişmiş toplumlarda basın çok önemli bir yere sahiptir. Medeni dünyada basının yeri tartışılmaz. Basın için dördüncü kuvvet olduğuna dair bir ifade kullanır yani yasama, yürütme ve yargıdan sonra bir ülkedeki dördüncü güç olduğu söylenir bende bu görüşe katılıyorum ” dedi.

Basın özgürlüğünün dünyada çok önem verilen bir konu olduğuna değinen Geçit, “ bir ülkenin gelişmişliği bu konuyla paralel ilerler. Bir ülkede basın ne kadar özgürse o gelişmiş olur. Bizlerde yerel yönetime geldiğimizde basınımızı hak ettiği yerde tutacağız, onlarla görüş alışverişi içinde bulunacağız. Sadece basınla ilgili değil toplumun tüm alanlarında karar verirken bu karar sürecinin içinde bulunduracağız. Biliyoruz ki basın sessiz çoğunluğun sesi, gören gözü, kulağı ” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ” Bu seneki yerel seçimler geçmiş yıllara göre farklı, Malatya Büyükşehir oldu bunun yanında iki merkez ilçe belediyesi oluştu. Biz kamuoyu olarak bu iki ilçenin önemini en az Büyükşehir kadar değerlendiriyoruz. Malatya topyekûn bir kalkınma hamlesi içinde olacak. Donanımlı arkadaşlarımız aday. ilhan Geçit yakından tanıdığımız bir arkadaşımız Battalgazi’ye Malatya’ya çok büyük faydaları olacağına inanıyorum” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 666
Bu Ay : 7463
Toplam : 7463

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom