Basın Camiasından Kemal Deniz'e Destek

Gazeteci-Yazar Kemal Deniz'n Memleketi Hekimhanda belediye başkanlığına talip olması, hemşehrileri kadar Malatya basın camiasında da sevinçe karşılandı.

Basın Camiasından Kemal Deniz'e Destek Malatya Siyaset

Malatya Gazeteciler Cemiyetinin 2. başkanı olan Gazeteci-Yazar Kemal Deniz'n Memleketi Hekimhanda belediye başkanlığına talip olması, hemşehrileri kadar malatya basın camiasında da svevinçe karşılandı.

Malatya basını,  kendi camialarından birinin adaylığına her türlü tanımlamadan uzak olarak destek vereceklerini belirtiyorlar. 

Kemal Deniz'in Hekimhan'nın tanıtımına katkılarının büyük olduğunu belirten Abuzer Yalçın, " Kemal Deniz, Malatyamızın bir birikimi, değeridir. Ben Kemal Bey'in Malatya basınına katkılarını biliyorum.Şu anda üç cilt olan Malatya basın tarihi çalişmasını tamamlamak üzere olduğunu biliyorum. Bu Malatya basını için çok ciddi bir çalışma.

Yine Hekimkanla ilgili ne tür etkinlik yapılırsa yapılsın Kemal Deniz'i içinde bulursunuz. İlçemizin her köyünü, kültürünü bilen birileri. Ayrıca İlçenin ihtiyaçlarına vakıf olduğunu da gördüm. Kemal Bey'e belediye başkanlığı nasip olursa, Hekimkan'ı  Malatya Büyükşehirin avantajlarında en üst düzeyde yararlandıracağına da inanıyorum. " dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 893
Bu Ay : 3437
Toplam : 3437

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom