Malatyalı O Projeyi Sabırsızlıkla Bekliyor

Ahmet Çakır, sivil toplum kuruluşlarıyla dayanışma içerisinde olduklarını belirterek, bu kuruluşların fikirlerine ve düşüncelerine önem verdiklerini söyledi.

Malatyalı O Projeyi Sabırsızlıkla Bekliyor Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ziraat Odası’nı ziyaret ederek, Oda Başkanı Bayram Polatbaş ve üyelerle bir süre sohbet etti.

4 Aralık Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sivil toplum kuruluşlarıyla dayanışma içerisinde olduklarını belirterek, bu kuruluşların fikirlerine ve düşüncelerine önem verdiklerini söyledi.

Başkan Çakır, “Bütün sivil toplum kuruluşlarımızın olduğu gibi Ziraat Odamız da bizim için çok değerli. Malatya olarak büyükşehir sürecine girdik. Bu süreçle birlikte yeni bir yapılanma başlıyor. Bu süreci iyi değerlendirerek Malatya’mıza çok daha iyi hizmetler yapmayı arzuluyoruz. Amacımız, Malatyalılara en iyi hizmeti, kaliteli bir şekilde sunmaktır. İlçelerimizin, beldelerimizin ve köylerimizin önemli sorunları var. Bunların şimdiden çalışmalarını, planlamalarını yapıyoruz. Bu tür ziyaretlerimizi bundan sonra da sık sık yapacağız. Hep birlikte Malatya’ya hizmet edeceğiz” dedi.

Malatyalıları memnun eden hizmetler yapıldı

Malatya’nın artık Büyükşehir olduğunu belirten Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş ise Ahmet Çakır’ın, Malatya halkının karşısına büyük projelerle çıktığını, son 5 yılda Malatyalıları memnun eden hizmetlerin yapıldığını söyledi.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Malatya’yı çok sevdiğini ifade eden Polatbaş, “Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın tekrar aday olması bizleri sevindirdi. Özellikle meyve suyu entegre tesisi projesini Malatyalı kayısı üreticileri dört gözle bekliyor.  Önümüzdeki günlerde temeli atılacak bu proje, Malatya için çok önemli. Emeği geçenlere ve size teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 348
Bu Ay : 3489
Toplam : 3489

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom