Engellilere Yönelik Projeler Yapacağız

Gelişmiş toplumlar engellilerine verdiği değerle, medeniyette yar edinir. Türkiye bu anlamda son on yılda büyük mesafeler kat etti.

Engellilere Yönelik Projeler Yapacağız Malatya Yaşam-Sağlık

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesini ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesini ziyaret etti.

Geçit,  “Ali Haydar Koyun’u Başhekimlik yaptığım dönemlerden bu yana tanıyorum. Önemli bir aktivist. Sadece engellilerin sorunuyla değil, Malatya’nın birçok sorunuyla ilgilenen bir arkadaşımız ” dedi.

Gelişmiş toplumlar engellilerine verdiği değerle medeniyette yar edinir diyen Geçit, “Türkiye’mizde bu anlamda son on yılda büyük mesafeler kat etti.  Engellilere yönelik politikalar geliştirildi. Hükümetimiz birçok düzenlemeler yaptı. Ülkemiz bu anlamda izlenen sosyal çalışmalarla altın çağını yaşıyor. Temennimiz bu uygulamaların daha da arttırılması, yönetime gelirsek engellilere dönük projelerimizi hayata geçireceğiz ” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şube Başkanı Ali Haydar Koyun, Sayın Geçit’i yöneticilik yaptığı yıllardan tanıyoruz. Kendisinin de bahsettiği gibi son yıllarda engellilere yönelik politikalar ivme kazanmış durumda, bu kazandırılan ivme ’ye rağmen sorularımız bitmiş değil. Temennimiz odur ki önümüzdeki süreçte bu sorunların hepsi ortadan kalkmış olur. İlhan Geçit ’inde ilimizin engelsiz bir şehir olması için elinden gelen gayreti göstereceğine inanıyoruz ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 855
Bu Ay : 8001
Toplam : 8001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom