Desteğimi Sonuna Kadar Sunacağım

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Topsöğüt Belediyesini ziyaretti.

Desteğimi Sonuna Kadar Sunacağım Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Topsöğüt Belediye Başkanı Emin Paşahan’ı ziyaret etti.

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Topsöğüt Belediyesini ziyaret ettiğini belirterek, “Topsöğüt Belediye Başkanımız çok sevdiğim bir büyüğümdür. Dürüst, mert, yüreği kubbe dağı gibi ağabeyimizdir ” dedi.

Başkanımız bölgeyi iyi tanıyan ve bölgeye hâkim biri diyen Geçit, “her ne kadar belediyenin sınırları Yeşilyurt sınırları içerisinde kalsa da Battalgazi bölgesinde ciddi bir çevresi olan toplumla ilişkileri iyi olan biri bizler göreve geldiğimizde tecrübelerinden faydalanmak isteriz. Eminim ki bilgi birikim ve tecrübelerini yansıtmada geri durmayacaktır ” ifadelerini kullandı.

Topsöğüt Belediye Başkanı Emin Paşahan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hocamı geçmişten tanıyorum. Cesur, dinamik, bilgili, dürüst biri, şahsi oy potansiyeli yüksek elimden desteği sonuna kadar sunacağım ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 600
Bu Ay : 7746
Toplam : 7746

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom