İÜ, Malatya Tanıtın Günlerinde Tanıtıldı

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Malatya Tanıtım Günleri’ programında Malatya İnönü Üniversitesi (İÜ) Standı’nın da ilgi gördüğü belirtildi.

İÜ, Malatya Tanıtın Günlerinde Tanıtıldı Malatya Kültür-Sanat

İÜ tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “28 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Malatya Günleri etkinliğine halkın ilgisi büyük oldu.Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve İnönü Üniversitesinin yanı sıra ilçe kaymakamlıkları ve sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı etkinlikte çok sayıda kamu kurumu, sivil toplum teşekkülü ve Malatya’dan gelen firmalar stant açtı.

İnönü Üniversitesi ve Turgut Özal Tıp Merkezini tanıtan ve birçok görsel materyalin, bilgilendirici broşürün, dergi, katalog, CD gibi dokümanların sunulduğu etkinlikte İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencileri tarafından zaman zaman Türk halk müziğinden eserler seslendirildi.

Standı gezen ziyaretçiler, bir taraftan Üniversitedeki gelişmeler ile ilgili bilgi alırken diğer taraftan sunulan müziğe eşlik ettiler.

İnönü Üniversitesi standına yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, İnönü Üniversitesinin bilimsel, kültürel, sanatsal, sosyal ve fiziksel gelişimi konularında aldığı mesafeyi ilgi ile izlediklerini ifade ettiler” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 334
Bu Ay : 5528
Toplam : 5528

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom