Kayısılı Ekmek İlgi Gördü

Ankara’da düzenlenen Malatya Günleri’nde dağıtılan kayısılı ekmek izdihama neden oldu.

Kayısılı Ekmek İlgi Gördü Malatya Haber

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’na yaptırılan 50’şen gramlık kayısılı ekmekler Ankaralıların beğenisini topladı. 28 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Malatya Günleri boyunca 5 bini aşkın kayısılı ekmek dağıtıldı. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası standında dağıtılan ekmekleri almak için zaman zaman izdihamın yaşanması, ilginin boyutunu da ortaya koydu.

THY VE MEB’E DE TAVSİYE EDİYORUZ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından dağıtılan kayısılı ekmeğin çok beğenildiğini belirten Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Türk Hava Yolları ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda öğrencilere dağıtılması için gerekli girişimlerde de bulunacaklarını belirtti.

Erkoç, “Biz sadece bir yol açtık. Bu yolda gördük ki kayısı aslında farklı ürünler ile bir araya gelerek farklı lezzetlere de imza atıyor. Bugün uçaklarda dağıtılan zeytinli sandviçler gibi kayısılı sandviçler de dağıtılabilir. Bununla ilgili Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanımız ile bir görüşme yapmayı düşünüyoruz. Yine okullarımızda her sabah dağıtılan sütün yanında 50’şer gramlık kayısılı ekmeğin dağıtılması için de gerekli girişimlerde bulunacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 264
Bu Ay : 4665
Toplam : 4665

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom