MÜSİAD, Dost Meclis Toplantısı Yaptı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, “İhracatın yüzde 93’ünün sanayi ürünü olmasında katkımız büyük” dedi.

MÜSİAD, Dost Meclis Toplantısı Yaptı Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şubesi tarafından MÜSİAD Eski Genel Başkanı Sayın Ömer Cihad Vardan’ın katılımlarıyla, Dost Meclisi toplantısı yapıldı.

MÜSİAD Salonu’nda düzenlenen Dost Meclisi toplantısında konuşan MÜSİAD Eski Genel Başkanı Sayın Ömer Cihad Vardan, Türkiye’nin ihracatının yüzde 93’ütntün sanayi ürünü olmasında, derneğimiz üyesi iş adamlarının katkısı büyüktür” ifadelerini kullandı.

Siyasi istikrarın ekonomik istikrar getirdiğini söyleyen Vardan, MÜSAD olarak raporlar hazırlayıp hükümetin ilgili organlarına ilettiklerini, kiminin kabul edildiğini, kimi89in ise kabul edilmediğini bildirdi.
Vardan, MÜSAD olarak yaptıkları fuar gibi hizmetleri de dile getirdi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, yeni yönetim olarak göreve geldikten sonra 13 ayrı sektörel kurul oluşturduklarını ifade ederek, “Mesela inşaat sektör kurulumuz, inşaatlardaki mania sorununu dile getirdi ve görüşmeler sonucunda bu sorun giderildi” şeklinde konuştu.

Sektörlerle ilgili raporlar haz5ırladıklarını, bunu genel merkeze sunduklarını, genel merkezin ise ilgili u bakanlıklara sunduklarını dile getiren Mehmet Balin, MÜSİAD’ın düzenlediği fuarlarda ülke ekonomisine ışık tutulup, katkılarda bulunulduğunu da söyledi.

Konuşmalardan sonra Vardan’a ve programa katılan televizyon sunucusu Erhan Çelik’e kristal kayısı, tepside kayısı ve çeşitli hediyeler verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 783
Bu Ay : 6763
Toplam : 6763

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom