“Seferle Mükellefiz, Zaferle Değil"

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, “Seferle mükellefiz, zaferle değil. Sebeplere tevessül ettik. Gerisi nasip kısmettir. Bu süreçte partimizin yayındayız” dedi.

“Seferle Mükellefiz, Zaferle Değil Malatya Haber

Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapıp, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olarak mevcut başkan Ahmet Çakır’ın gösterilmesini değerlendiren Prof. Dr. İbrahim Gezer, “Bundan sonraki çalışmalarımızı ağırlıklı olarak, şehrimizin siyasal açıdan kalkınmasına, siyasal katılımcılığın geliştirilmesine ve yerel siyasetin, ehliyet, meşveret ve ahlak ilkeleri çerçevesinde gerçekleşmesi amacına yoğunlaşacaktır. Aday arkadaşımız Ahmet Çakır Bey’e başarılar dilmiyorum. AK Parti’nin duruş ve vizyonuna, şehrin kalkınmasında sürdürülecek çalışmalara, proje, fikir ve düşüncelerimizle kaktı sağlamaya ve desteklemeye hazırız. Gerek teşkilat yoklamasında ve gerekse kamuoyu yoklamasında şahsımızla ilgili çok iyi sonuçlar aldığımızı biliyorum. Sonuçta Genel Merkezimiz ve Sayın Başbakanımızın takdiridir” diye konuştu.

Gezer, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Seferle mükellefiz, zaferle değil. Sebeplere tevessül ettik. Gerisi nasip kısmettir. Bu süreçte partimizin yayındayız. Türkiye’nin AK Parti’ye ve Sayın Başbakanımıza ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Şehrimiz ve bölgemizle ilgili ideallerimiz var. Bunun için yola çıktık. Takım arkadaşlarımızla çok güzel bir kampanya yürüttük. Amacımız; şehrimize güzel şeyler kazandırmak ve katmaktı. Gerçekleşseydi farklı bir çıkış olacaktı ve hep beraber görecektik. Ama nasip ve kısmet değilmiş. Şehrimiz için en hayırlısı ne ise o olsun diyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 698
Bu Ay : 6782
Toplam : 6782

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom