Ahmet Çakır'a Başarılar Diledi

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Abuzer Kabakaş, AK Parti'den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır’a başarılar diledi.

Ahmet Çakır'a Başarılar Diledi Malatya Siyaset

AK Parti’nin mevcut Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı göstermesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kabakaş, “Sayın Ahmet Çakır ile birlikte çalışma imkanı buldum. Malatya’ya yaptığı hizmetler ve projeleri takdire şayandır. Tekrar Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olarak gösterilmesi bizleri mutlu etmiştir. Yolu açık, Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Kabakaş, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte büyükşehir statüsü kazanan Malatya Belediyesi’nin sorumluluklarının daha da artacağına dikkat çekerek, “Malatya Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır, görevde olduğu 5 yıllık süreçte iyi bir belediyecilik örneği ortaya koydu. Yeni dönemde Malatya büyükşehir oldu. Bu belediyenin sorumluluklarını daha da artırıyor. Nasip olur, Ahmet Bey göreve gelirse, iyi bir kadroyla büyükşehir belediyesine yakışır hizmetler yapacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 880
Bu Ay : 2448
Toplam : 2448

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom